Beast Quest

Açık Dünya Tabanlı Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85 MB
  • Version 1.2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Miniclip SA
Avantia adlı fantastik bir dünyaya konuk olacağınız harika bir açık dünya tabanlı aksiyon oyunudur.

Avantia adlı fantastik bir dünyaya konuk olacağınız harika bir açık dünya tabanlı aksiyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunda, Avantia'nın kaderi şeytani bir büyücünün ellerindedir. Bu büyücü Avantia da kendi hallerinde yaşayan canavarları büyü ile yoldan çıkararak dünyayı yok etmek için kullanmaya başlamıştır. Size düşen görev büyücüyü durdurarak dünyayı kurtarmak olacaktır. Bu amaç için kontrolünüze verilen kahramanı en iyi şekilde yönetmelisiniz.

Ayrıca macera boyunca çok farklı düşman ve canavar tipleri ile savaşacaksınız. Avantia'nın fantastik yerlerinde dolaşırken size verilen görevleri tamamlamalı, canavarları durdurarak hazinelerin peşine düşmelisiniz. Karlı tepelerden sıcak kumsallara pek çok fantastik mekan sizleri bekliyor. Görevlerinizi tamamlayarak başarılı oldukça kahramanımızın silahlarını ve zırhını yükseltebiliyorsunuz.

Beast Quest oyunu içerisinde; Avantia büyük açık dünya ile destansı bir yolculuk, Kudretli Beasts karşı Epic savaşlar, Toplamanız gereken kayıp hazineler ve güçlü eserleri bulma, Seviye ve ekipman yükseltme, Aksiyon dolu dövüş ve komplo sisteminde usta olabilme, Başarılar, zorluklar, sırlar ve yüzlerce oyun gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

Beast Quest indir